O nas

Nazywam się Magdalena Paszkiewicz. Z wykształcenia grafik artystyczny i projektantka biżuterii po łódzkiej Akademii sztuk Pięknych. Przygodę z biżuterią zaczęłam tuż po studiach i krok po kroku rozwijam swoją markę sygnowaną moim imieniem i nazwiskiem. Jestem fanką minimalizmu. Stawiam na prostotę, gdzie najważniejsza jest linia i geometryczne kształty. Moim celem w projektowaniu jest dotarcie do punktu, gdzie mniej znaczy więcej.  W swojej biżuterii łączę tradycyjne jubilerstwo z zasadami nowoczesnego projektowania.

Nazywam się Pola Chrobot i to ja stoję za marką MOKAVE. Tworzę biżuterię osobistą, unikatową, bliską sercu. Inspiruje mnie symbolika, surowa natura, prostota. MOKAVE jest więc połączeniem współczesnej formy biżuterii z jej pierwotnym charakterem i znaczeniem. To współczesny talizman. W biżuterii ślubnej stawiam na oryginalność, realizuję indywidualne marzenia i dodaję szczyptę magii. Wszystko po to, by stworzyć z Wami i dla Was coś wyjątkowego – Wasz symbol miłości.

JAK SIĘ POZNAŁYŚMY?

Przez Facebook’a :), a dokładniej na warsztatach jubilerskich, które prowadziła Magda. Pola bardzo chciała rozwinąć swoje umiejętności i nauczyć się podstaw złotnictwa. Kilka wspólnych lekcji pokazały nam, że super się uzupełniamy. Magda uczyłam Polę jubilerskiego fachu, a Pola Magdę pracy w social media.

Po kilku miesiącach wspólnej znajomości postanowiłyśmy otworzyć wspólnie pracownie. Połączyłyśmy siły i stworzyłyśmy duet JUBILERKI – dwie marki, oddzielne firmy, ale z taką samą misją czyli PROMOWANIEM DOBREGO,  JUBILERSKIEGO RZEMIOSŁA.


OFERTA

Strona www.jubilerki.pl to nasza, wspólna propozycja ślubna, która ma na celu pomóc Wam wybrać i zaprojektować WASZE wymarzone obrączki.

Zapraszamy do obejrzenia naszej strony, a w razie pytań do kontaktu z Nami.